Türkiye’ye dijital reklamcılığın geldiği ilk yıllardan olan 2005 yılında, o yılların en büyük Türkçe web sitelerinden antoloji.com’da reklam müdürü olarak işe başladı.

2006 yılında haberler.com gibi büyük sitelerin bağlı olduğu internet yayın grubu olan Yeni Medya şirketinin kuruluşunda yer aldı ve uzun yıllar reklam direktörü olarak çalıştı. Türkiye’de ve yurt dışında yoğun bir şekilde dijital pazarlama, internet reklamcılığı, SEO marketing, sosyal medya, müşteri ilişkileri, etkili iletişim ve pazarlama teknikleri gibi eğitimler aldı. Internet reklamcılığı konusunda Google Publisher Universty’den Adsense, Google Ad Excgange, Adex Queery, DFP Fundamental of Administration, DFP for Mobile, DFP for Video başlıklı eğitimleri ve sertifikaları aldı. İngilizce MBA eğitimini tamamladıktan sonra 2012 yılında Melon Reklam’ı kurarak Google Network Partneri oldu ve ekibiyle beraber yayıncılara programatik reklamcılık ve yield management hizmeti vermeye başladı. Bu konuda kurumsal ve bireysel eğitimler verdi. Sektöre çok sayıda yetişmiş insan kazandırdı.

2017 yılında Irlanda’ya yerleşti ve aynı yıl oğlu Tarık dünyaya geldi. Tarık’ın doğumundan sonra Dublin’de yoğun bir şekilde parenting (ebeveynlik) eğitimleri almaya başladı. Bu arada eğitimlerde “uyku eğitimi” dikkatini çekti ve oğluna başarılı bir şekilde uyku eğitimi verdikten sonra deneyimlerini paylaşmak ve Türkiyedeki annelerde farkındalık yaratmak için instagramda @irlandalianne markasını yaratıp görsel destekli paylaşımlar yapmaya başladı. Bebeğine uyku eğitimi vermek isteyen annelere profesyonel uyku danışmanlığı yapmak için Ingiltere’nin en ünlü uyku koçlarından Violet Gianonne’den uyku koçluğu eğitimi ve uyku koçu sertifikası aldı.

Halen, sık sık İstanbul Dublin arası seyahat etmekte ve Melon Reklam’da yöneticilik görevine devam etmektedir.

Sosyal Medya’da özellikle instagramda anneler tarafından yoğun ilgi gören @irlandalienne hesabından ve Hürriyet Aile sitesi üzerinden anneleri bilgilendirmeye ve isteyen annelere özel danışmanlık vermektedir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde seminerler ve workshoplar düzenlemektedir.